چهارشنبه ۱۳۹۵/۰۲/۲۹

عطائي، مدير موسسه رفاهي تفريحي کاسپين قزوين خبر داد؛

نصب و راه‌اندازي 10دستگاه کابين در خطوط تله سي‌يژ کامان و زرشک قزوين

شاهرخ عطائي، مدير موسسه رفاهي تفريحي کاسپين قزوين از نصب و راه‌اندازي 10دستگاه کابين در خطوط تله سي‌يژ کامان و زرشک در راستاي ارتقاء ارائه خدمات رفاهي و تفريحي شهروندان خبر داد.

به گزارش اداره روابط عمومي و امور بين الملل شهرداري قزوين؛ عطائي افزود: نصب و راه‌اندازي 10دستگاه کابين در خطوط تله سي‌يژ کامان و زرشک در راستاي ارائه خدمات به گردشگران، ورزشکاران و شهروندان قزويني در سلايق مختلف صورت گرفته است.

مدير موسسه رفاهي تفريحي کاسپين قزوين گفت: براي نصب و راه‌اندازي 10دستگاه کابين در خطوط تله سي‌يژ کامان و زرشک بالغ بر 2ميليارد و 500ميليون ريال اعتبار هزينه شده است که اين کابين‌ها ساخت شرکت cwk سوئيس مي‌باشد.

وي ظرفيت کابين‌ها را 6نفر عنوان و بيان کرد: اين کابين ها از کيفيت، کميت و ايمني بالايي برخوردار هستند که براي استفاده از آن محدوديت سني وجود ندارد.

وي با بيان اينکه نصب 10دستگاه کابين در خطوط تله سي‌يژ کامان و زرشک در حال انجام است، بيان کرد: اکنون تعدادي دستگاه نصب شده و تست‌هاي اوليه با موفقيت انجام شده است.

اين مسوول اضافه کرد: تا يک ماه آينده 10دستگاه کابين در خطوط تله سي‌يژ کامان و زرشک به طور کامل نصب و راه‌اندازي خواهد شد.

وي با بيان اينکه دو منظوره بودن تله سي‌يژ کامان و زرشک در کشور در نوع خودش بي نظير است، گفت: نمونه‌هاي مشابه تله سي‌يژ به صورت دو منظوره در کشورهاي اروپايي نيز وجود دارد.

عطائي ادامه داد: اميدواريم با نصب اين کابين‌ها، همه سلايق بتوانند از تله سي‌يژ بهره‌برداري کنند.

پايان پيام

 

تصاویر مرتبط