دوشنبه ۱۳۹۷/۰۳/۲۸

زاهدی، استاندار قزوین:

تله سيژ كامان و زرشك از پنجشنبه، ٣١ خردادماه شروع به فعاليت مي‌كند

عبدالمحمد زاهدی، استاندار قزوین گفت: تله سيژ كامان و زرشك از پنجشنبه، ٣١ خردادماه شروع به فعاليت مي كند.

به گزارش اداره روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری قزوین؛ زاهدی در جلسه شوراي معاونين استانداري قزوین که با حضور شهردار، رئیس سازمان مديريت و برنامه ریزی استان و مديران شهري در منطقه نمونه گردشگري کامان و زرشک برگزار شد، افزود: به دلیل حادثه ناگواری که در سال‌های گذشته در این مجموعه اتفاق افتاد، فعالیت تله سیژ متوقف شد که با رفع اشکالات و تایید کمیته فنی استان فعالیت خود را مجدد آغاز خواهد کرد.

استاندار قزوین با اشاره به ظرفیت های این منطقه برای جذب گردشگر گفت: این منطقه با توجه به آب و هوای خوب، نزدیکی به شهر قزوین و همچنین تهران قابلیت توسعه در زمینه های مختلف از جمله گردشگری را دارد.

زاهدی با تصریح اینکه باید برای توسعه کل این منطقه تصمیم گیری شود، اظهار کرد: تا به امروز هرچه در طرح تله کابین و تله سیژ توسط سهامداران آن هزینه شده تنها مدیریت هزینه بوده و باید بعد از این وارد فاز مدیریت درآمد و هزینه شد.

زاهدی گفت: می توان با تغییر مالکیت این مجموعه از سهامی به یک شرکت؛ مشکلات مربوط به هزینه و مدیریت آن را حل کرد و در مرحله بعد از ظرفیت بخش خصوصی برای مدیریت این مجموعه و رستوران های آن بهره برداری کرد.

تصاویر مرتبط