یکشنبه ۱۳۹۵/۰۳/۱۶

ديدار کارکنان موسسه رفاهي كاسپين با مديرعامل جديد سازمان همياري‌هاي استان قزوين

کارکنان موسسه رفاهي و تفريحي کاسپين با مديرعامل جديد سازمان همياري و شهرداري‌هاي استان قزوين به منظور آشنايي با مديرعامل جديد سازمان و برنامه كاري سال 95 ديدار و گفتگو کردند.

به گزارش روابط عمومي موسسه رفاهي و تفريحي کاسپين؛ مدير موسسه رفاهي و تفريحي کاسپين قزوين در اين ديدار با عرض خوش آمد به ميهمانان و معرفي سوابق مديريتي و تخصصي مديرعامل جديد سازمان همياري و شهرداري‌هاي استان قزوين بطور اختصار اقدامات صورت گرفته از طريق موسسه رفاهي تفريحي كاسپين و همچنين برنامه كاري آينده را بيان کردند.

در ادامه طاهرخاني، مديرعامل جديد سازمان همياري و شهرداري‌هاي استان قزوين با تقدير و تشكر از حضور کارکنان موسسه و اقدامات انجام شده موسسه رفاهي تفريحي كاسپين از ابتداي عمليات عمراني، تملك اراضي و قرار گرفتن در جايگاه فعلي را مثبت ارزيابي کردند.

وي افزود: با استفاده از ظرفيت اساسنامه موسسه كه مورد تائيد وزارت كشور نيز مي‌باشد به دنبال ايجاد فعاليت‌هاي مشابه(طرح گردشگري) كامان و زرشك در ساير نقاط استان براي ايجاد در آمد بيشتر  هستيم.

طاهرخاني نيز با اشاره به اقدامات انجام شده در منطقه كامان و زرشك و ظرفيت‌‎هاي بالقوه موجود درباره درآمد زايي بيشتر و جذب گردشگران هم استاني و ساير استان‌ها نيز پيشنهادات سازنده اي مطرح کرد.

 

 

تصاویر مرتبط